Після 14 років перерви у Донецькій області знову відкрито полювання на косуль

ДОНЕЦЬК, 18 серпня. /Микола Столяров - УКРІНФОРМ/. У мисливців Донбасу - іменини серця. Як повідомив кореспондентові УКРІНФОРМу заступник начальника управління лісового і мисливського господарства Костянтин Константинов, тут відкрився сезон полювання.

За його словами, цей сезон має декілька своїх особливостей. Найудачливішим він обіцяє бути в полюванні на пернатих. Качок, фазанів, перепелів та іншої дичини в регіоні розвелося предостатньо. У Добропільському районі може бути вдалою охота на байбаків. У лісовому Красному Лимані відновлено популяцію косуль, на яких після 14-річної перерви знову оголошено полювання. Що стосується вовків, то на них охота - протягом року. Підраховані в області і лави самих мисливців. Офіційно їх 36 тисяч. На полювання виходять у кращому разі половина з них. Причому, апетити мисливців суворо обмежені: вони мають право підстрілити всього трьох гусаків, 5 качок, 3 фазанів. За кожну наступну здобуту птицю - штраф від 250 до 500 гривень. Найбільший штраф за убитого лебедя - 1000 гривень.

<<На главную>>

Оставить комментарий

Комментарии: 3
 • #1

  vovk (Четверг, 08 Октябрь 2009 13:27)

  Поздравляю Донетчан с розришением охоты на косуль!!! Это очень красивое и замечательное животное... Охота на него доставляет много удовольствия и радости многим охотникам, а это не может не радовать.

 • #2

  berezinmaksim (Пятница, 05 Март 2010 10:09)

  Отрадно! Значить не только берем но и отдаем природе должное!

 • #3

  serg24 (Воскресенье, 09 Май 2010 20:38)

  Хочется поздравить донецких охотников. Любая охота имеет свои прелести. Охота на косуль очень интересная.На своем счету имеется несколько штучек копытцев. Приятно вспомнить.