На Запоріжжі мисливці побили п’яного депутата

У Запорізькій області з 15 на 16 серпня, на відкритті мисливського сезону, п’яному депутату однієї з місцевих сільрад Новомиколаївського району розлючені мисливці розбили обличчя, повідомляє «Репортер Запорожья».

«П’яний депутат стріляв дробом по качках, порушуючи правила безпеки на полюванні - з другого боку озера знаходилися мисливці, і дріб міг потрапити в них. На зауваження депутат не реагував, а тому мисливці обійшли озеро і «зняли з депутата його недоторканість». Депутат, з синяком під оком і розбитою губою, скаржитися в міліцію не став, мабуть, усвідомивши, що був не прав», - розповіли в облуправлінні лісового і мисливського господарства.

При цьому в облуправлінні відзначили, що особливих претензій до дисципліни мисливців з боку єгерів немає. «Якщо, звичайно, не вважати, що відсотків 70 мисливців були в нетверезому, а третина з них - в неосудному стані. Багато хто набрав з собою «дичину» з магазину і всівся варити шурпу і юшку, навіть не почавши, що називається, полювання. Були і такі любителі, що привезли з собою пристрої для викидання тарілок для стрільби, не вірячи, що їм повезе з пернатою дичиною. Адже любителі полювання довго не бачилися і день відкриття мисливського сезону, за старою звичкою, перетворюється на посиденьки з байками і зі спиртним», - розповів співбесідник.

Нагадаємо, з 15 серпня в Україні відкрився сезон полювання на пернату дичину.

<<Назад на главную>>

Оставить комментарий

Комментарии: 6
 • #1

  Санёк (Понедельник, 09 Ноябрь 2009 23:37)

  На охоте все равны.:))))

 • #2

  Инна (Вторник, 29 Декабрь 2009 01:21)

  И правильно сделали! А то никаких правил, не умеешь ходить на охоту - сиди дома! Охотники - не утки, нужно смотреть куда стреляешь. А то так можно и с гранатометом прийти и стрелять по кругу, а вдруг в кого то попаду.

 • #3

  berezinmaksim (Пятница, 05 Март 2010 10:06)

  Правильно сделали- ЗАСЛУЖИЛ!!!

 • #4

  teri (Среда, 10 Март 2010 08:13)

  млодцы

 • #5

  alexandr79 (Воскресенье, 28 Март 2010 23:22)

  перепутали дичь.

 • #6

  serg24 (Воскресенье, 09 Май 2010 21:34)

  В любом деле есть свои законы и порядки, в том числе и неписаные. что касается охоты, то это не только развлечение, но и большая ответственность. Конечно же на охоте не обходится без традиций. Традиции открытия и закрытия сезона. Но надо иметь голову на плечах, поохотились - можно и выпить, а выпил - тогда уже и не лезь за ружьем.